ViProje


 MENÜ
 
 • Anasayfa
 • Malzeme Bilgisi
 • Forum
 • Downloads
 • Linkler
 •  

   Language
       

  Google Translate

   

   Tüm Projeler
   

   

   Dost Likler
    · 1: İkinciElKamyonlar.CoM
  · 2: Menacam.CoM
  · 3: PiCProje
  · 4: OselSan.CoM
  · 5: Saltnlight-e.CoM
   

  88-108Mhz Rondstraal antenne halve golf dipool - Antenler - ViProje. CoM - NET
  Antenler 88-108Mhz Rondstraal antenne halve golf dipool

  Merhaba bu kez bizzat deneme fırsatı bulamadan ama bizzat kendi deneyen bir abimin azından silere yazıyorum. Ertan abi bizzat denedi ve çok güzel çalıştığını teyid etti.

  Bu anten hakkında bilgileri ortak topladık ve bazı kararları beraber aldık tabi usta busefer o. Antenin boyunu bir excel dosyasında hazırlanmış bir program ile belirliyorsunuz çok kolay. Draat voor dediği silikon dan yapma takoz. bunu bir tornacı tanıdığınız varsa onda çapını ayarlatıyor ve ardından Lengte kazanç çubuğunun içine girecek şekilde ayarlamalısınız. En önemli kısmı buydu haricindeki yerler sin el becerinize bakıyor.

  Ertan abinin dediğine göre 7w lık güçle sanki 10w gibi yayın yapıyor diyor. Bende hazır alma bir tane var gerçekten öyle kazanç baya yüksek. İyi mesafeler yapıla biliyor. Yönlü anten olması hem avantaj hem dezavantaj. yayın yapmak istediğiniz yere döndürerek daha iyi bir yayın olanağı sağlıyor. Bunun yanında da öyle yer geliyor ki tam dairesel bir yayın yapması gerekiyor o zaman pek iyi performans alamıyorsunuz. kırsal belgelerde pek bunu anlamaya bilirsiniz. Bu tipteki antenlerin ortalama kazancı 2.5db ama frekansa göre 3db ve 2db min. ve max. seviyelere çıkıp ine biliyor. ideal performans 98 mhz seviyeleridir. Genelde üretici firmalar 98 mhz i baz alıyorlar benim izlenimlerim tabi ki bu. Şimdi sizlerle resimleri paylaşıyorum.

  Benim Para ile Aldığım Anten

  Buda Projesi Ama Excel Üzerinden Kesinlikle Hesaplayıp yapın.

  Ertan Abinin yapmış olduğu anten

  Bu tür Antenlerin Yayın Alanı

  Ve Meşhur Excel Dosyamız

  İndir

  Gönderen: Hüseyin GÜNER Tarih: 22/08/2008 88-108Mhz Rondstraal antenne halve golf dipool Yazdır

  Yorumu Gönderen : Edson Tarihi : 25/05/2013 05:17 am

  Hey mate, thanks again for aetohnr fabulous post I really enjoyed reading it. I take it that you know what you are doing in terms of web creation and content creation because your website looks fabulous. I have been taking a brief look at your website in terms of SEO and you currently only have around 300 backlinks (quality backlinks) because of the nature of the niche you are in you should really be looking for some SEO services. I own my own seo company and we offer free competition analysis's and quotes so if your interested please feel free to submit your details to us and I will take a proper look for you. My website is cyberrankings(dot)com which can also be found by clicking on my name above this post, I am sure you know what I mean..Oh and by the way your advertisement seems to appear at the top of the page covering some on your content (in firefox) and yet it seems to work fine in internet explorer as I have just checked for you. It may be worth putting the html coding in again as I have had the same problem with one of my websites before and for some reason re-installing the coding seemed to do the job! Just thought I should let you know
  İsim/Nic:
  E-mail: (optional)
  Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

  Onay Kodu


   Anket
     

  Sitemizde Bir Forum Açılmasını İstermisiniz??
  Evet Güzel Olur.
  Hayır Gerek Yok.
  Bir Fikrim YOK.
  Sonuçlar

   Tüm Kategoriler

   

   

   

   

  Bu site Hüseyin GÜNER tarafından çeşitli scriptler bir araya getirilerek yazılmıştır. Tüm hakları saklıdır.

  WebHost 000WebHost.Com
  www.000webhost.com